MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 6423504
nr 642 3504
Sekretär
Gustaviansk stil, 1800-tal, längd: 78, djup: 44, höjd: 97
Kondition: skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 31 maj 2010
kl 19:20:55
150 kr
250 kr
350 kr
600 kr
Den Gustavianska stilen